Ovo se retko viđa: Baloteli u drugoj ulozi, Italijan smiruje Domagoja Vidu! (video)

Hot sport 15.02.2022  |  HotSport

Hrvatski reprezentativac je pobesneo! U ponedeljak je odigrana utakmica 25. kola Super lige Turske, između Adane i Bešiktaša.

Meč na ‘Jeni Adana‘ stadionu završen je bez pobednika, rezultatom 1:1. Gosti su došli do prednosti u 31. minutu, a Adana je do izjednačenja stigla u samom finišu meča. Odlučujući pogodak delo je Akajdina u drugom minutu sudijske nadoknade. Na utakmici je viđen jedan zanimljiv događaj. Tokom igre došlo je do sukoba između jednog fudbalera domaće ekipe i Domagoja Vide. Ubrzo je dotrčao Mario Baloteli, ali ovoga puta u drugoj ulozi. Italijan vrućeg temperamenta obično