Mbape šokirao svoj Real u zaustavnom vremenu: PSŽ do pobede u 94. minutu! Srbin svedok petarde Sitija u Lisabonu video

Kurir 15.02.2022

Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su Real sa 1:0 u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.

Jedini gol je postigao Kilijan Mbape koji je u četvrtom poslednjem minutu zaustavnog vremena doneo veliku prednost svojoj ekipi pred revanš. Zanimljivo je da će Mbape verovatno preći upravo u Real u narednoj sezoni. Tragičar utakmice bio je Lionel Mesi koji nije iskoristio jedanaesterac u 62. minutu. Njegov šut je odbranio Tibo Kurtoa, svakako jedan od junaka Reala u ovoj utakmici. Pari Sen Žermen je bio bolji tokom celog meča, stalno je napadao, ali nije uspeo da