Mbape u poslednjim sekundama doneo pobedu PSŽ-u, nemoćan i čudesni Kurtoa VIDEO

Nova 15.02.2022  |  Autor:Dušan Marković

Fudbaleri PSŽ-a su u prvom meču osmine finala Lige šampiona pobedili ekipu Reala iz Madrida rezultatom 1:0 Strelac jedinog gola je bio Kilijan Mbape u 94. minutu, a meč su obeležili promašen penal Lionela Mesija i fenomenalni Kurtoa koji je branio skoro nemoguće.

Krenulo je dosta oprezno sa obe strane, a Real je želeo da iznudi grešku Parižana visokim presingom. Međutim, već posle pet minuta igre, domaći su preuzeli inicijativu i krenuli sa ofanzivom. To je ubrzo rezultiralo i prvom prilikom kada je posle sjajnog prodora Mbapea, lopta došla u srce kaznenog prostora odakle je pokušao Di Marija, ali mu je lopta otišla malo iza leđa pa je udarac završio visoko iznad prečke. To je dalo krila PSŽ-u i već u 17. minutu smo videli