Mbape sprečio dve velike nule u Parizu – sudija Jovanović i Siti briljirali u Lisabonu! /video/

Sputnik 15.02.2022

Mančester siti je u osmini finala Lige šampiona ubedljivo savladao Sporting u Lisabonu sa 5:0, uz značajnu ulogu srpskog sudije Srđana Jovanovića. Šlager večeri, duel Pari Sen Žermena i Real Madrida u Parizu, obeležila je loša igra, Lionel Mesi je čak promašio i penal, ali je u četvrtom minutu nadoknade Kilijan Mbape doneo pobedu domaćima od 1:0.

Fudbaleri Mančester sitija su posao u Lisabonu završili za nešto više od pola sata igre, a u tome im je pomogao i srpski sudija Srđan Jovanović, zajedno sa svojim saradnicima, priznavanjem gola u sedmom minutu. Opširnije o tome u posebnoj vesti. Svega deset minuta kasnije Mančester siti je povisio prednost golom Bernarda Silve. U 32. je tačku stavio Fil Foden koji je praktično ugurao loptu u mrežu. Sa druge strane, u prvih pola sata utakmice na Parku Prinčeva u