U Lesteru nešto ozbiljno ne funkcioniše: Pobeda Vulvsa za potvtrdu sjajne forme, Lisice se dave u proseku!

Hot sport 20.02.2022  |  HotSport

Vukovi udavili Lisice za nastavak serije Fudbaleri Vulverhemptona slavili su na svom Molino Stadionu protiv Lestera rezultatom 2:1.

Prvo poluvreme je bilo poprilično izjednačeno, da bi u nastavku gosti imali više od igre, ali jalova inicjativa je ostavila Lisice da se praznih ruku vraćaju kući. ⚽️ @rubendsneves_ ⚽️ @daniel_podence 🇵🇹🔥 pic.twitter.com/WjgdmNDdNu — Wolves (@Wolves) February 20, 2022 Ruben Neveš je na dodavanje Raula Himeneza šutirao sa ivice šesnaesterca i tako doveo svoju ekipu u vođstvo nakon nepunih deset minuta igre. Nakon inicijative Lestera i nešto žustrije igre, gosti su