Bajern ubedljiv protiv Grojter Firta, gosti samo poveli, Dortmund brojao do šest (video)

Sportski žurnal 20.02.2022

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su na svom terenu Grojter Firt sa 4:1, u utakmici 23. kola Bundeslige

Gosti su poveli golom švedskog igrača Branimira Hrgote u 42. minutu, a već u prvom minutu drugog dela rezultat je izjednačio Robert Levandovski. Autogolom Sebastijana Grisbeka u 61. minutu domaći tim dolazi u prednost, koju su do kraja povećali Levandovski u 82. i Erik Maksim Čupo-Moting u prvom minutu nadoknade. <br /> Fudbaleri Borusije Dortmund pobedili su na svom terenu ekipu Borusije Menhengladbah sa 6:0. U derbiju dve Borusije domaći tim je poveo preko Marka