Odbrana prosula majstoriju Vlahovića, remi Juvea i Viljareala

Sportske.net 22.02.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Juventusa remizirali su na gostovanju Viljarealu 1:1 u prvom meču osmine finala Lige šampiona koji je obeležio debitantski gol Dušana Vlahovića u ovom takmičenju, ali i veliki propust gostujuće odbrane koji je omogućio domaćinu da dođe do izjednačenja.

Juventus je poveo nakon samo pola minuta igre kada je Danilo odlično uposlio Vlahovića, a ovaj prihvatio loptu na grudi i sa puno osećaja savladao golmana Viljareala za debitantski gol u Ligi šampiona. Đovani Lo Selso je u 13. minutu imao priliku za izjednačenje nakon izvanrednog prodora Pedrase, ali je iz izgledne prilike pogodio stativu. Samo tri minuta kasnije atraktivno je šutirao Danjuma, ali je Ščensni odlično intervenisao. Viljareal je u tim trenucima