Andrija Živković Partizanovim stopama!

Sportske.net 24.02.2022  |  Sportske.net

Partizan je večeras uspešno obavio posao protiv Sparte iz Praga, trijumf rezultatom 2:1 bio je više nego dovoljan za prolaz dalje, pa crno-beli večeras mogu mirno da čekaju sutrašnji žreb i da prognoziraju ko bi mogao da im bude sledeći rival.

Za to vreme u Solunu, ekipa PAOK-a vodi protiv danskog Mitjilanda sa 2:0, a prvi gol za domaći tim postigao je nekadašnji fudbaler Partizana i reprezentativac Srbije Andrija Živković. On je u 20. minutu doveo PAOK u vođstvo i tako anulirao prednost danskog tima iz prvog meča, a samo šest minuta kasnije Vijerinja je doneo Solunjanima rezultat koji ih vodi dalje ako ga održe do kraja - 2:0. Gosti iz Danske su imali sjajnu priliku da pred kraj poluvremena stignu do