LE: Barsa kao nekada, razomontirala Napoli za osminu finala, penali "probudili" Šerif iz najlepšeg sna!

Sportske.net 24.02.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Barselone u potpunosti su nadigrali domaći Napoli i slavili rezultatom 2:4 u revanš utakmici baraža Lige Evrope, ukupno je Barsa bila bolja sa 3:5 i plasirala se u osminu finala.

Fantastino prvo poluvreme Barselone na stadionu „Dijego Armando Maradona“ u Napolju. Gosti iz Katalonije poveli su već u devetom minutu. Imali su korner domaći, ali je onda Barsa odigrala munjevit kontranapad, loptu je povukao Pjer-Emerik Obamejank, dodao do Adame Traorea, koji je bio okružen troicom igrača uspeo da sjajno proigra Đodrija Albu, a iskusni bek dovodi Barselonu u vođstvo. Posle samo pet minuta Barsa je povela sa 2:0, prelep gol postigao je Holanđanin