Superliga Srbije: Mnogo uzbuđenja na domaćim terenima – Napredak do izjednačenja u nadoknadi vremena, Radnik pokazao da ume sa favoritima, pa šokirao Vošu! (video)

Hot sport 26.02.2022  |  HotSport
Superliga Srbije: Mnogo uzbuđenja na domaćim terenima – Napredak do izjednačenja u nadoknadi vremena, Radnik pokazao da…

Odigrane su još dve utakmice 24. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Napretka remizirali su na svom stadionu protiv ekipe TSC-a rezultatom 2:1, dok je Vojvodina na domaćem terenu izgubila od Radnika minimalnim rezultatom – 0:1. Početak utakmice je bio nešto mirniji, sve do 23. minuta kada je kapiten Napretka Saša Marjanović sjajnim pogotkom doveo svoj tim u vođstvo. Ipak, ključni momenat u prvom delu igre dogodio se u 40. minutu, kada je zbog starta sa leđa, fudbaler domaćih Stefan Jovanović dobio drugi žuti karton. To je