Dva remija u Super ligi: Majstorija Čađenovića nije bila dovoljna, Nišlije slave Mićibućija, var „poništio“ pobedu tsc-u

Sportski žurnal 02.03.2022
Dva remija u Super ligi: Majstorija Čađenovića nije bila dovoljna, Nišlije slave Mićibućija, var „poništio“ pobedu…

Jovan Čaćenović je postigao prelep gol sa 30 metara, ali to nije bilo dovoljno Metalcu da dođe do trijumfa protiv Radničkog iz Niša

Fudbaleri Metalca i niškog Radničkog odigrali su danas u Gornjem Milanovcu nerešeno 1:1, u meču 25. kola Super lige Srbije. Domaći tim je poveo u 22. minutu prelepim golom Jovana Čađenovića sa 30 metara, a bod je Nišlijama doneo je Rioeji Mićibući u 33. minutu. Japanac je pogodio i u prošlom kolu u remiju Radničkog i Novog Pazara (1:1) Niški klub je na petom mestu Super lige Srbije sa 33 boda, dok je Metalac 14. sa 23 boda. Metalac u narednom kolu gostuje Radničkom