Niko od njih ne bi očekivao da budu najbolja odbrana u Evropi: Manekeni umeju da siđu u rudnik, ludnica u završnici ali ipak je pala zapaljena oaka! (video)

Hot sport 04.03.2022  |  Đorđe Sredojević Đorđe
Niko od njih ne bi očekivao da budu najbolja odbrana u Evropi: Manekeni umeju da siđu u rudnik, ludnica u završnici ali ipak…

Nova pobeda ekipe iz Milana! Košarkaši Olimpije iz Milana savladali su Panatinaikos u Atini rezulatom 76:75.

Domaći su bolje ušli u meč, potpuno zatvorili sve prilaze košu gostima u uvodnom periodu, tako da su igrači Milana gotovo sve ubacivali samo sa linije penala. Ipak Eitore Mesina je zategao odbranu i krajem prvog poluvremena prednost se istopila. U nastavku je Olimpija napravila čak i dvocifrenu razliku, ali domaćin se nije predavao, na krilima atmosfere zapaljene spornim sudijskim odlukama, ali pobedu je sa penala doneo Kajl Hajns nakon uhvaćenog ofanzivnog skoka.