VAR zadržao Partizan na prvom mestu: Crno-beli se mučili na katastrofalnom terenu u Subotici, Natho iz penala doneo važnu pobedu

Kurir 06.03.2022
VAR zadržao Partizan na prvom mestu: Crno-beli se mučili na katastrofalnom terenu u Subotici, Natho iz penala doneo važnu…

Fudbaleri Partizana ostvarili su izuzetno važnu pobedu na teškom gostovanju Spartaku u Subotici rezultatom 1:0

Velika tri boda za Partizan u Subotici! Crno-beli su posle prave drame došli do minimalne pobede (1:0) koja ih je ostavila na prvom mestu tabele Super lige. Trenutak odluke desio se u 81. minutu. Posle kontakta Jovića sa jednim fudbalerom domaćeg tima sudija Lazar Lukić pokazao je da nema penala, ali posle poziva iz VAR sobe otišao je da pregleda snimak. Dugo je Lukić razmatrao spornu situaciju i na kraju je presudio - penal. Siguran sa bele tačke u 85. minutu bio