Bačka remizirala sa liderom Inđijom, Zvezdina filijala ubedljiva u Žarkovu (video)

Sportski žurnal 06.03.2022

U borbi za opstanak Timok u Beogradu pobedio Rad, Grafičar ubedljiv protiv Žarkova

Lider iz Inđije je ponovo ostao bez celog plena. Posle remija sa Grafičarem pre četiri dana u Beogradu, sada je Inđija na svom terenu odigrala nerešeno sa Bačkom. Uz to su domaći do boda stigli tek desetak minuta pred kraj kada je Marko Kovačević postigao izjednačujući gol za 1:1. Pretposlednji Timok se ne predaje. U borbi za opstanak je u prestonici pobedio Rad 2:1. Jedini gol za Građevinare postigao je Slaviša Stojanović iz penala u 64. minutu. U borbi za plej-of