Var odlučio podelu bodova u nadoknadi: Spektakl i sto minuta drame na Stadionu Mladost, Čuka u Surdulici položila oružje! (video)

Hot sport 07.03.2022  |  Đorđe Sredojević Đorđe
Var odlučio podelu bodova u nadoknadi: Spektakl i sto minuta drame na Stadionu Mladost, Čuka u Surdulici položila oružje…

Sve smo videli u Kruševcu! Sjajan meč gledali smo u Kruševcu gde je domaći Napredak dočekao Proleter u jednoj sjajnoj utakmici koja se završila bez pobednika, a konačan rezultat je bio 1-1.

U duelu između Surdulice i Čukaričkog odigrano je bez golova, i nekih preteranih uzbuđenja, osim crvenog kartona koji je 20 minuta pre kraja dodeljen timu sa Banovog brda. U Kruševcu je bilo dosta sadržajnije, u prvom poluvremenu domaći su imali dosta više loptu u nogama, ali Proleter je bio konkretniji. Gosti su najbolju priliku imali preko Džigija Ninkovića koji je u desetom minutu šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je golman Napretka Nikola Vasiljević