Poluvreme - Levino duplo obaranje rekorda, prekid i lekarska pomoć na tribini "Enfilda"!

Sportske.net 08.03.2022  |  Sportske.net

Bajern Minhen na poluvremenu vodi rezultatom 4:0, dok na "Enfildu" između Liverpula i Intera nema pogodaka - 0:0.

Salzburg je ušao hrabro i otvoreno na "Alijan areni", imao je dve šanse, a kada ih ne iskoristiš, onda Bajern to uradi ovako - Levandovski je za 10 minuta i 22 sekunde, postigao het-trik što je najbrže postignuti het-trik u istoriji Lige šampiona. Drugi rekord je najraniji het-trik, pošto je Leva do 22. minuta postigao tri gola, prethodno je rekord držao Marko Simone koji je za Milan postigao tri gola posle 24 minuta igre. Doduše, Leva treba da zahvali očajnom