Brentford ima napadača svetske klase: Eriksen kao da nije ni prestajao, biće paklena borba za opstanak, ali pčele neće biti u njoj!

Hot sport 12.03.2022  |  Đorđe Sredojević
Brentford ima napadača svetske klase: Eriksen kao da nije ni prestajao, biće paklena borba za opstanak, ali pčele neće biti…

Pobeda Pčela na svom terenu! Fudbaleri Brentforda su pred svojim navijačima savladali Barnli rezultatom 2:0 i tako upisali drugu pobedu za redom.

Utakmica je prošla u znaku domaćih, koji gotovo nisu dozvolili da im Klaretsi priđu golu, ipak tim Šona Dajča se odlično branio gotovo svih devedest minuta. Koncentracija je popustila pet minuta pre isteka 90. minuta kada Kristijan Eriksen, u maniru onoga što najbolje radi, sjajno sa loptom spojio Ivana Tonija koji je savladao Nika Poupa i tako doneo prednost svojoj ekipi. Konačan rezultat je postavljen sa bele tačke, strelac je ponovo bio Toni, a penalu je