Englez nastavlja da oduševljava: Jutjuber bodrio Zvezdu u Glazgovu, pevao svih 90 minuta! (video)

Hot sport 12.03.2022  |  HotSport

Mladi influenser sve redovniji na utakmicama crveno-belih! Fudbaleri Rendžersa savladali su u četvrtak Crvenu zvezdu, u prvoj utakmici osmine finale Lige Evrope.

Škotska ekipa slavila je sa 3:0 na ‘Ajbroksu‘. Izabranici Dejana Stankovića su odigrali hrabro i pružili su snažan otpor, ali sreća nije bila na strani crveno-belih. Tri pogotka crveno-belih poništena su zbog nedozvoljene pozicije, Katai nije iskoristio kazneni udarac, a domaći su do prednosti stigli iz po mišljenju mnogih stručnjaka neregularno dosuđenog jedanaesterca. Prečka u Glazgovu se još uvek trese nakod ‘bombe’ Gelora Kange i zaključak je jasan – sreća nije