Haos u Hrvatskoj: Arbitar poništio gol u 90. minutu, pa morao da beži od navijača! (video)

Hot sport 12.03.2022  |  HotSport

Veliki skandal! U okviru drugog po kvalitetu fudbalskog takmičenja u Hrvatskoj, sastali su se Sesvete i Cibalija.

Utakmica je završena rezultatom 1:1, a meč je obeležila reakcija navijača koji su krenuli da se obračunaju sa sudijom. Glavni arbitar meča, Vedran Jelinčić, najpre nije dosudio penal za Cibaliju u 70. minutu, a potom je u 90. minutu poništio pogodak iste ekipe zbog ofsajda. Navijači su pobesneli zbog sudijskih odluka! Pristalice Cibalije htele su lično da se obračunaju sa sudijom, pa je Jelinilić bio prinuđen da pobede, prenosi ‘SportNews‘. Redari su zaustavili