Partizan posle kontroverzne završnice odneo bodove iz Leskovca, navijači žestoko reagovali na priznavanje gola „crno belih“ 2 minuta pre kraja

Partizan posle kontroverzne završnice odneo bodove iz Leskovca, navijači žestoko reagovali na priznavanje gola „crno…

Rukometaši Partizana pobedili su večeras Dubočicu 54 u Leskovcu posle velike borbe rezultatom 30:31 (14:12).

Leskovčani su nošeni podrškom sa tribina pokazali da mogu ravnopravno da se nose sa favorizovanim Partizanom, što je posebno bilo vidljivo u prvom poluvremenu koje su domaći rešili u svoju korist sa 2 gola prednosti. U nastavku dramatičan duel, dostojan epiteta derbija kola i jednog od derbija prvenstva. Bilo je svega što rukomet čini jednim od najpopularnijih sportova u Srbiji, ali i kontroverze u završnici susreta (minut i 55 sekundi pre kraja pri rezultatu