Atletiko Madrid i Benfika u četvrtfinalu: Iznenađenja u Amsterdamu i Mančesteru, ispali Tadić, Matić i Kristijano Ronaldo!

Kurir 15.03.2022
Revanš mečevi osmine finala Lige šampiona: Ajaks - Benfika 0:1, Mančester junajted - Atletiko Madrid 0:1 Drugo poluvreme 77. minut - GOOOL - Njunjez - Gosti iz Lisabona dolaze do prednosti golom Njunjeza glavom posle loše reakcije odbrane domaćih posle centaršuta Grimalda i lošeg istrčavanja golmana Onane - 0:1 76. minut - čudesna odbrana Jana Oblaka jednom rukom posle pokušaja Varana glavom, Kristijano Ronaldo iz novog pokušaja atraktivnim potezom ne uspeva da