Častan oproštaj: Partizan i drugi put izgubio od Fejenorda, ali popravio utisak iz Beograda

Večernje novosti 17.03.2022  |  A. Ilić

FK Partizan/Miodrag Todorović Crno-beli su popravili utisak iz prvog meča, a od prvog trenutka meča videlo se da im želje za pozitivnim rezultatom ne manjka.

Ipak, Fejenord je igrao na svom terenu pred oko 55.000 navijača, a to ih je dovoljno osokolilo da i večeras dođu do pobede. Prvo poluvreme nije donelo mngoo uzbuđenja na obe strane. U 34. minutu Til je pogodio stativu gola Nemanje Stevanovića, a u smiraj prvog poluvremena domaći su i došli do vođstva. Tornstra je šutirao iz prekida sa pristojne udaljenosti, pogodio je Desersa na putu ka golu Stevanovića za 1:0. Svo uzbuđenje u nastavku meča stalo je u dva minuta.