Bajern ubedljivo prekinuo mini-krizu: Berlin nije imao šta da traži u Minhenu, Bundesliga ima večnog šampiona! (video)

Hot sport 19.03.2022  |  Đorđe Sredojević

Bavarci silovito! Fudbaleri Bajerna iz Minhena lako su na svom stadionu slavili protiv Union Berlina, a meč je završen ubedljivo u korist Bavaraca – 4:0.

Sjajno su igrali domaći veći deo utakmice, konstantno su napadali i stvarali šanse, mada je bilo dva perioda igre, sredinom prvog i sredinom drugog dela, kada je gost imao manju inicijativu. Heimsieg! Starke Leistung unserer Jungs heute! 💪 ♦️ #FCBFCU | 4-0 | 90′ ♦️ pic.twitter.com/3ep7EbXuSo — FC Bayern München (@FCBayern) March 19, 2022 Prednost Bajernu već nakon 15 minuta igre doneo je Kingsli Koman, da bi deset minuta kasnije prednost duplirao mladi defanzivac