‘Radnik je Barselona za Partizan’: Domaćin šokirao crno-bele u Surdulici, Terzić vrlo brzo izjednačio – Grobari besne na društvenim mrežama! (tvitovi)

Hot sport 21.03.2022  |  HotSport
‘Radnik je Barselona za Partizan’: Domaćin šokirao crno-bele u Surdulici, Terzić vrlo brzo izjednačio – Grobari besne…
Završeno je prvo poluvreme u Surdulici. U okviru 28. kola Superlige Srbije, fudbaleri Partizana gostuju Radniku u Surdulici, a nakon 45 minuta igre rezultat je 1:1. Crno-beli nisu uspeli da preuzmu terensku inicijativu i nametnu svoju igru danas u Surdulici, a da tako bude pobrinuli su se defanzivci Radnika koji su uspešno otklanjali svaku opasnost. Pravi šok za crno-bele usledio je u 28. minutu, kada je Uroš Milovanović iskoristio sjajan centaršut i glavom iz