Danci ne planiraju da se zaustave: ‘Orlovi’ ne znaju šta ih je snašlo, emotivan trenutak za Eriksena – majstorijom je pokazao klasu! (video)

Hot sport 29.03.2022  |  HotSport
Danci ne planiraju da se zaustave: ‘Orlovi’ ne znaju šta ih je snašlo, emotivan trenutak za Eriksena – majstorijom je…
Srbija gubi sa 3:0. Trenutno se u Kopenhagenu igra prijateljska utakmica između Danske i Srbije, a domaća selekcija nakon nepunih 60. minuta igre ima veliku prednost. Krenuli su ‘orlovi’ lepo u ovaj meč, stvarali su neke šanse, ali hladan tuš za izabranike Dragana Stojkovića desio se u 15. minutu kada je Melo doveo svoj tim u vođstvo. Do kraja prvog poluvremena rezultat se nije menjao, ali zato u drugom je stvar potpuno drugačija. U 53. minutu Danci su uspeli da