‘Tada sam sačuvao glavu i nastavio da dajem golove’: Rakonjac igra sezonu iz snova, ali ‘ne leti visoko’ – mladi napadač je otkrio gde bi voleo da nastavi karijeru!

Hot sport 29.03.2022  |  HotSport
‘Tada sam sačuvao glavu i nastavio da dajem golove’: Rakonjac igra sezonu iz snova, ali ‘ne leti visoko’ – mladi…

Marko Rakonjac igra prolećnu sezonu iz snova! Još na pripremama u Turskoj mladi Crnogorac je pokazao visoku klasu, blistao je u svim duelima koje je Čukarički igrao u Antaliji, posebno onom protiv Dinama iz Kijeva, u kojem je imao po gol i asistenciju.

Odlaskom najboljeg strelca tima Đorđa Jovanovića u Makabi iz Tel Aviva na Rakonjcu je bilo da iskoristi šansu, a on je to učinio a najbolji mogući način. U sedam mečeva prolećnog dela šampionata Rakonjac je postigao pet golova. Od tih pet golova, tri su bila za pobedu Čukaričkog, jedan za remi. – Igramo zaista dobro od prvog prolećnog kola i gostovanja Crvenoj zvezdi, sve je u najboljem mogućem redu. Tokom zimskih priprema kazao sam da mi je cilj da postignem deset

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »