Izvor: Kurir/Zdravlje arhiva vesti 30.03.2022
Šta je afazija zbog koje se Brus Vilis povukao: Strašna bolest koja utiče na govor i pamćenje, a evo šta se još dešava…
Kurir 30.03.2022
Junak akcionih filmova, Brus Vilis (67) se povlači iz sveta glume, a tu odluku je saopštila njegova porodica u Instagram postovima. Razlog je bolest po imenu afazija koja umnogome utiče na kognitivne sposobnosti i govor, a ceo svet je potrešen tim… »
Kupuj, vozi, donosi, pitaj šta treba: Nađite se onkološkim bolesnicima! Njima ne treba sažaljenje, već ohrabrenje
Kurir 30.03.2022
Ima mnogo načina da pomognemo najteže obolelima. Poštedimo ih fizičkih napora. Obolelom od karcinoma sitnice su velike kao kuća. Ovakvim bolesnicima ne treba sažaljenje već - ohrabrenje. Svako od nas u svojoj okolini ima nekoga ko je oboleo od… »
Bez krema, lekova, gelova: Na ovaj jednostavan način otklonite bolove u kolenima!
Kurir 30.03.2022
Bolovi u kolenima pogađaju i mlade i stare i uzroci za to su brojni. Oni se mogu javiti od nekretenja ili, pak, prekomernog izlaganja nekom fizičkom naporu. Nećemo vam ovoga puta predlagati kreme i gelove kojih ste verovatno probali na desetine. Imamo… »