Hvala fudbalu na Old Firm derbiju: Magija Mekgregora ostala u Beogradu, Seltik nadomak titule! (video)

Hot sport 03.04.2022  |  Đorđe Sredojević

Škotski derbi nikad ne razočara! Danas je odigran jedan od najvećih derbija na svetu, popularni Old Firm, a na Ajbroksu je Seltik slavio protiv gradskog rivala rezultatom 1:2 i tako sebe stavio u izuzetno dobar položaj pred završnu rundu prvenstva.

Bolji su bili Kelti veći deo meča, daleko konkretniji rival i zasluženo su slavili. – ✊ #RANCEL | #cinchPrem | #COYBIG — Celtic Football Club (@CelticFC) April 3, 2022 Rendžers je na početku krenuo furiozno, u prvih pet minuta su potpuni razbili rivala, a kada je Eron Remzi postigao vodeći gol u trećem minutu na asistenciju Rajana Kenta delovalo je kao da se sprema zeleno-belima ubedljiv poraz. Ipak svega nekoliko minuta kasnije, iz prvog pravog napada Mekgregor je