Napoli ne odustaje od skudeta: Izuzetno bitna pobeda u Bergamu, sve je još otvoreno! (video)

Hot sport 03.04.2022  |  Đorđe Sredojević

Napulj čeka titulu! Fudbaleri Napolija slavili su u Bergamu protiv Atalante rezultatom 1:3 i tako potvrdili kandidaturu u trci za Skudeto ove sezone.

Meč je protekao u ravnopravnoj borbi, možda su fudbaleri Boginje bili čak i konkretniji, više su imali loptu u nogama, ali Napolitanci su ipak bili pribraniji i zasluženo slavili. Do prednosti su došli već u 15. minutu, nakon što je golman domaćih faulirao Drisa Mertensa u kaznenom prostoru, a sa bele tačke je bio precizan Lorenco Insinje. Omaleni Italijan je bio asistent kod pogotka Matea Politana, kojim su gosti duplirali prednost deset minuta pre kraja prvog