Obradović zadovoljan pobedom: „Bila je lepa i fer utakmica, dobo su čitali naše odbrane“! (video)

Hot sport 03.04.2022  |  Đorđe Sredojević

Željko vratio tim na pobednički kolosek! Košarkaši Partizana slavili su pred svojim navijačima nad ekipom Mornara rezultatom 95:83, a tako su potvrdili da poraz u Ljubljani nije previše uticao na njih.

Crno-beli su rano došli do dvocifrene prednosti, i samo je održavali do poluvremena. U nastavku Mornar je uspeo da se približi, ali sjajni Zek Ledej nije dozvolio bilo kakva neprijatna iznenađenja za navijače u hali. Posle utakmice utiske je sabrao i Željko Obradović. „Dobro smo počeli, bili agresivni. I mislim da je razliku između prvog i drugog poluvremena napravila upravo agresivnost u odbrani. Uz to Mornar je mnogo bolje čitao naše odbrane, iz toga se vraćao u