LK: Spektakularni Paje i "štikla" Živkovića na "Velodromu", Bodo je "streptomicin" za Murinja!

Sportske.net 07.04.2022  |  Sportske.net

Nakon što su Fejnord i Slavija Prag odigrali sjajnu utakmicu u prvom terminu večeras, odigrane su i ostale utakmice u Ligi konferencija.

Fudbaleri Olimpik Marseja savladali su PAOK rezultatom 2:1 u prvoj utakmici četvrtfinala Lige konferencija. Domaći Marsej bio je mnogo bolji rival u prvom poluvremenu na „Velodromu“. Poveli su u 13. minutu kada je Žerson lepo pogodio na asistenciju Dimitrija Pajea. Imao je Marsej odličnu priliku da duplira prednost posle pola sata igre, dobro je šutirao Džengiz Under, ali je sjajno odbranio golman PAOK-a Aleksandros Paskalakis. Spektakularan gol u 45. minutu