Извор: Морава инфо/Друштво архива вести 08.04.2022
Др Дабић формирао тим најближих сарадника у руководству болнице у Чачку
Морава инфо 08.04.2022
ЧАЧАК – Директор Опште болнице др Дејан Дабић одабрао је тим најближих сарадника у руководству ове здравствене установе. Болница ће имати заменика директора и три помоћника. Заменик директора биће др Биљана Кочовић специјалиста… »
У току реновирање неколико одељења болнице, стигао апарат за снимање плућа, грудног коша и коштано-зглобног система
Морава инфо 08.04.2022
ЧАЧАК – У чачанској општој болници у току је реновирање неколико одељења, као и набавка нове опреме, изјавио је директор ове здравствене установе др Дејан Дабић. Он је навео да су током ковид епидемије многа одељења… »
Данима без пријема на ковид одељење, у Чачку мање од 10 новозаражених
Морава инфо 08.04.2022
ЧАЧАК – На ковид одељењу чачанске болнице тренутно су хоспитализована два пацијента, исто колико и јуче. У протекла 24 сата није било пријема на ковид одељење, као ни отпуста на кућно лечење. Нема пацијената у респираторном… »

