Lacio ubedljiv protiv Đenove: Ćiro Imobile het-trikom preskočio Vlahovića na čelu liste strelaca

Euronews 10.04.2022  |  Autor: Euronews

Lacio je ubedljivom pobedom u Đenovi (4:1) nastavio borbu za mesto koje vodi u Evropu, dok je Ćiro Imobile je het-trikom za 30 minuta preskočio Dušana Vlahovića na čelu liste strelaca Serije A.

Imobile sada ima 24 gola na kontu, a srpski napadač 22. Đenova je bila i bolji rival u prvih pola sata, golman Lacija Starkoša je odlično odbranio udarac Ostigarda, a dabi posle pada Picolija u šesnaestercu gostiju domaćin tražio penal. Sudija je konstataovao VAR i procenio je da nema elemenata za najstrožu kaznu. Samo minut kasnije, Adam Marušić je promenio tok meča. Sjajno je šutirao reprezentativac Crne Gore sa 16 metara i doneo je gostima prednost. Sergej