Crvena zvezda i Art Basket za titulu: Počinje finale plej-ofa za košarkašice
Kurir 12.04.2022
![Crvena zvezda i Art Basket za titulu: Počinje finale plej-ofa za košarkašice](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
U sredu 13. aprila u 18.30 časova, u dvorani "Basket siti", počinje finalna serija plej-ofa Prve ženske lige Srbije, u kojoj će se za naslov šampiona boriti Crvena zvezda i Art Basket.
Crveno-bele imaju prednost domaćeg terena zbog boljeg plasmana na kraju ligaškog dela takmičenja, a trener Crvene zvezde Dragan Vuković izuzetno ceni rivala u finalu. – Koliko se moglo reći da je ekipa Arta prošle sezone bila iznenađenje i osveženje lige, ove sezone to je jedna respektabilna ekipa, stabilna, mlada, poletna i u dobrom sistemu treniranja. Očekujem tešku seriju u kojoj će se, siguran sam, igrati dobra košarka. Verujem da će ovo finale napraviti dobru