Srbi se raspucali u Torinu, Arnautović bacio Juventus u očaj, Vlahović ga spasio!

Sportske.net 16.04.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Bolonje napravili su iznenađenje u 33. kolu Serije A pošto su u Torinu remizirali sa Juventusom rezultatom 1:1 i to bez pomoći trenera Siniše Mihajlovića kojeg je menjao Miroslav Tanjga.

Sudija Saki imao je pune ruke posla već od samog početka meča pošto je u prvom poluvremenu pokazao četiri žuta kartona. Početkom drugog poluvremena, kreće prava "ludnica". Igrao se 52. minut kada je Sorijano iskoristio rupu u odbrani Juventusa i proigrao Marka Arnautovića, a reprezentativac Austrije srpskog porekla spretno je savladao Šćešnog. Usledila je totalna ofanziva "bjankonera" koje je sa tribina ispratio i legendarni Alesandro Del Pjero. Prvo je promašio