Fudbal: „Golubice“ slavile protiv Sloge (4:1)

Subotica.com 18.04.2022  |  Subotica.com

Spartak je upisao pobedu i u četvrtom kolu plejofa Superlige. Subotičanke su slavile u Zemunu protiv Sloge sa 4:1. Bolju igru „golubice“ su već u prvom poluvremenu krunisale sa četiri gola, dok su u nastavku Zemunke uspele da jednom zatresu mrežu Spartaka.

Utakmica samo što je počela, inicijativu je Spartak posle odlične akcije pretvorio u vođstvo, a strelac je bila Tijana Filipović. Nastavile su „golubice“ dominaciju, atakovale na gol Ljiljane Gardijan, a Živana Stupar je u 24. minutu povećala vođstvo na 2:0. Do trećeg gola Spartak je došao desetak minuta kasnije, a ponovo je Živana Stupar savladala Ljiljanu Gardijan. U završnici prvog dela Kusij je bila precizna za 4:0. U nastavku utakmice i dalje je Spartak imao