Rasulo u Denveru: Kazins nasrnuo na Bartona, Jokić gledao sa strane, oglasio se Meloun (video)

Večernje novosti 19.04.2022  |  Novosti online

KOŠARKAŠI Denver nagetsa ubedljivo su sa 126:106 poraženi i u drugom plej-of meču u gostima protiv Golden Stejta, a srpski as Nikola Jokić ostvario je dabl-dabl učinak, ali je i isključen u poslednjoj četvrtini.

Foto: Printskrin Za 28 minuta na terenu Jokić je postigao 26 poena i imao 11 skokova i četiri asistencije, a isključen je sedam minuta pre kraja utakmice, u vreme ubedljivog vođstva domaćina, kada je "zaradio" drugu tehničku grešku zbog nervoznog reagovanja. Još jednom se pokazalo da Srbin ne može sam protiv svih kada počne plej-of, na tome su profitirali Stef Kari (34 poena, tri skoka i četiri asistencije) i Pul (29 poena, osam asistencija i pet skokova). Will