Šok za lalatovića! Radnički 1923 izgubio u Kragujevcu od Kolubare! Ponovo ugrožen opstanak u ligi

Kurir 21.04.2022

Fudbaleri Kolubare pobedili su u Kragujevcu domaći Radnički 1923 sa 2:1, u meču drugog kola plej-auta Super lige Srbije.Povela je Kolubara golom Andrije Radovanovića u 51. minutu, da bi Radnički izjednačio preko Veljka Trifunovića u 62. minutu.

Pobedu Kolubari doneo je Andreja Stanojević pogotkom u 66. minutu. Kolubara je zabeležila 12. pobedu u prvenstvu i sa 40 poena zauzima devetu poziciju na tabeli. Radnički 1923 je na 14. mestu sa 31 bodom. U narednom kolu, Kolubara će dočekati Novi Pazar, dok će Radnički 1923 gostovati Mladosti u Lučanima. Kurir sport Pratite Kurir sport na Viberu Kurir