"Topovi" pogodili Junajted, džabe Ronaldova "stotka" kada je Bruno sve upropastio!

Sportske.net 23.04.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Arsenala savladali su Mančester junajted na svom "Emirejtsu" rezultatom 3:1 u 34. kolu engleske Premijer lige.

Domaćin je poveo već u trećem minutu. Dobro je šutirao Bukajo Saka sa ivice kaznenog prostora, De Hea je odbranio njegov udarac, ali je na loptu natrčao Nuno Tavareš i postigao svoj debitantski gol u dresu Arsenala. Dijogo Dalot je uzdrmao prečku Remsdejlovog gola u 24. minutu, na sreću "tobdžija" rezultat se nije promenio. Osam minuta kasnije bilo je 2:0 za Arsenal. Posle jedne dosta komplikovane situacije za sudije, najpre je Edi Nketija postigao gol koji mu je