Asistencija Matića, 100. premijerligaški gol Ronalda, promašen penal Bruna i pobeda Arsenala (video)

Sportski žurnal 23.04.2022

Tobdžije su u Londonu golovima Sake, Džake i Tavareša pobedile Mančester junajted 3:1

Fudbaleri Arsenala pobedili su na svom terenu Mančester junajted sa 3:1, u meču 34. kolu engleske Premijer lige. Poveo je Arsenal sa 2:0 golovima Nunja Tavareša u trećem i Bukaju Sake iz penala u 32. minutu. Kristijano Ronaldo je smanjio rezultat golom u 34. minutu na asistenciju Nemanje Matića. Bio je to 100. premijerligaški gol Portugalca, on je četvrti u Junajtedu kome je to pošlo za nogom (Gigs, Skols i Runi). Posvetio ga je nedavno preminulom sinu. Još samo