Napoli se oprostio od skudeta: Šokantan preokret Empolija protiv kandidata za titulu!

Kurir 24.04.2022

Fudbaleri Empolija pobedili su danas na svom terenu Napoli sa 3:2, u utakmici 34. kola Serije A.

Napoli je poveo golom Drisa Mertensa u 44. minutu, a prednost je udvostručio Lorenco Insinje u 53. Pogodak za Empoli postigao je Lijam Henderson u 80. minutu, a zatim je njegov saigrač Andrea Pinamonti sa dva gola rešio utakmicu. Prvo je izjednačio u 83. minutu, a četiri minuta kasnije postigao je pobedonosni gol. Empoli sada ima devet pobeda i zauzima 14. mesto na tabeli sa 37 bodova. Napoli je u poslednje tri utakmice bez pobede i izgubio je korak u borbi za