Vlahović ušao sa klupe, Juventus okrenuo Sasuolo: Stara dama golom Kina u 90. stigla na korak od Lige šampiona

Kurir 25.04.2022

Srpski napadač Dušan Vlahović nije započeo utakmicu 34. kola Serije A u kojoj je Juventus kao gost savladao Sasuolo sa 2:1 (1:1).

Odlukom trenera Maksimilijana Alegrija Vlahović se našao na klupi, a napad je od početka predvodio Alvaro Morata. Sasuolo je poveo golom Raspadorija u 39. minutu, a izjednačenje je doneo Dibala u poslednjem minutu prvog poluvremena. Vlahović je ušao u igru u 55. minutu umesto Dibale, a Juventus je do kraja meča bio mnogo bolji rival. Mnogobrojne prilike je nadoknadio Moise Kin u 90. minutu za konačan rezultat. Juventus je četiri kola pre kraja stekao ogromnih osam