Minimalac Zvezde zlata vredan, Ben srušio Čukarički, Borjan zabrinuo Stankovića!

Sportske.net 27.04.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Čukarički kod kuće rezultatom 1:0 u okviru trećeg kola plej-ofa Super lige Srbije. "Crveno-beli" su ostvarili veoma bitnu pobedu kojom su se vratili na lidersko mesto u srpskom šampionatu.

Posle nešto sporijeg početka zbog kišom natopljenog terena, Pavkov je pogodio stativu, a uzvratio je Stevanović čiji je odličan slobodni udarac odbranio Borjan. Ključni detalj dogodio se u 40. minutu, posle udarca Sanoga lopta se odbila do El Fardua Bena koji se lepim driblingom oslobodio čuvara i preciznim udarcem matirao nemoćnog Mićovića. Krenula je Zvezda ofanzivno i na startu drugog poluvremena, veliku priliku propustio je Ivanić kojeg je zaustavio Mićović, da