Odličan fudbal gledamo ovog proleća: Drama puna preokreta u Surdulici, niko neće lako odustati od opstanka! (video)

Hot sport 28.04.2022  |  Đorđe Sredojević

Podela bodova na Maloj bombonjeri! Fudbaleri Radnika i Metalca podelili su bodove u okviru treće runde plej-aut zone, a konačan rezultat je bio 3:3, ovo je ujedno čini i najefikasnijom utakmicom dosadašnjeg toka doigravanja.

Meč je bio pun sjajnih poteza, nekoliko malo jačih duela, ali većih problema u malom spektaklu na jugu nije bilo. https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2022/04/0-02-0a-4b4b020a579038e7ec3e536f286a193ef70637fa8678c7e7cfb50e82fb3399a1_f673c9ba9301ffa9.mp4 Do prednosti su domaći stigli već u drugom minutu utakmice, kada je Nemanja Subotić savladao Dušana Markovića, a golman gostiju prilikom duela je ostao na zemlji. Damjan Krajišnik je u 27. minutu poravnao rezultat