Liverpul spavao sat vremena pa razbio Viljareal: Žuta podmornica potopljena na Madrigalu! (video)

Hot sport 03.05.2022  |  Đorđe Sredojević

Redsi u finalu! Fudbaleri Liverpula overili su finale Lige šampiona nakon što su na gostujućem terenu savladali Viljareal rezultatu 2:3.

Nisu se prosto pojavili gosti u prvom poluvremenu, Žuta podmornica je demolirala rivala u prvom delu, došli su do izjednačenja ukupnog rezultata, ali Klopov tim je pokazao pre svega kvalitet, ali i karakter, i okrenuo rezultat u nastavku, i bez drame prošao dalje. Poveli su domaći na samom početku utakmice preko Bulajea Dijea, da bi do potpunog izjednačenja u ukupnom skoru preko Frensisa Kokelana. Ipak, snovi tima iz Kasteljona su se brzo srušili u nastavku. Najpre