Ево шта је клоп рекао на полувремену: Некад је једноставно решење и најбоље! (видео)

Хот спорт 04.05.2022  |  Ђорђе Средојевић

Треће финале за Редсе у последњих пет сезона! Фудбалери Ливерпула оверили су финале Лиге шампиона након што су на гостујућем терену савладали Виљареал резултату 2:3.

Нису се просто појавили гости у првом полувремену, Жута подморница је демолирала ривала у првом делу, дошли су до изједначења укупног резултата, али Клопов тим је показао пре свега квалитет, али и карактер, и окренуо резултат у наставку, и без драме прошао даље. Нема сумње да Немац има повода за задовољство, што је о поделио са медијима након меча. Јурген Клопп бецомес тхе фирст манагер евер то реацх тхе Цхампионс Леагуе, Леагуе Цуп анд ФА Цуп финалс алл ин а