Uzbudljiv finiš doneo remi Viljareala i Sevilje, "žuta podmornica" ima mesto za Evropu

RTS 08.05.2022

Fudbaleri Viljareala i Sevilje odigrali su nerešeno 1:1 u jednom od derbija 35. kola La Lige.

Tradicionalno je veoma uzbudljivo bilo u susretu Viljareala i Sevilje. Delovalo je da bi se meč mogao završiti bez postignutih golova, potom je usledio kasni gol domaćina, da bi Sevilja u nadoknadi izvukla remi. Lo Selso je u 86. minutu doneo prednost "žutoj podmornici". Radovali su se na stadionu "Keramika" već izvesnoj bitnoj pobedi, ali je slavlje pokvario Kunde. Defanzivac Sevilje je gol postigao u petom minutu nadoknade i tako postavio konačan rezultat. Tri