Atletiku bodovi u derbiju Madrida, Joviću minuti posle tri meseca, imaće za čim da žali!

Sportske.net 08.05.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Atletika iz Madrida savladali su svog gradskog rivala Real na domaćem terenu rezultatom 1:0 u 35. kolu španske Primere.

Atletiko je bolje započeo meč i odmah zapretio preko raspoloženog Janika Karaska, jednom je gađao pored gola, ali neumoljiv je bio u 40. minutu kada je sa penala savladao Lunina. U drugom poluvremenu, Real je zaigrao dosta bolje ulaskom Valverdea, Vinisijusa i Modrića, a prilike smo videli ispred oba gola - domaćin je svoje propustio posle pokušaja Karaska koji je pogodio stativu i Grizmana, dok su gosti bili opasni prilikom udaraca Valverdea i Asensija.