Menhengladbah uzeo bod u Frankfurtu, "mamurni" Ajntraht spasila golčina Pasijense!

Sportske.net 08.05.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Ajntrahta remizirali su u Frankfurtu sa Borusijom Menhengladbah 1:1 u okviru 33. kola nemačke Bundeslige.

Domaćin je odlučio da odmori neke od svojih najbitnijih igrača posle plasmana u finale Lige Evrope, pa je tako reprezentativac Srbije Filip Kostić dobio priliku tek u drugom poluvremenu. Pre toga, Menš je stigao do vođstva zahvaljujući golu Alasana Plee u četvrtom minutu. Ajntraht je drugo poluvreme krenuo prilično bolje, pa je tako uspeo da izbegne poraz u 65. minutu posle fantastičnog pogotka Gonsala Pasijensije. Obe ekipe nemaju rezultatski imperativ, kolo pre