Zvezdina kanonada! Znamo i drugog finalistu, iako je tek poluvreme!

Sportske.net 11.05.2022  |  Sportske.net

Partizan je prvi overio plasman u finale Kupa Srbije pobedom nad Vojvodinom u Humskoj od 2:1, a iako je tek poluvreme drugog polufinalnog susreta između Crvene zvezde i Novog Pazara, jasno je da ćemo 26. maja gledati drugo uzastopno finale u kom će se za trofej boriti Partizan i Crvena zvezda.

Naime, Zvezda na ''Rajku Mitiću'' vodi protiv Pazaraca sa 5:0, a taj rezultat je na snazi još od 22. minuta! Iako bez Kataija, sa Sanogom i Erakovićem na klupi, Zvezda dominira protiv mnogo slabijeg rivala. Gosti su odolevali tek pet minuta, a onda je Pavkov sjajno asistirao Benu koji iskosa sa leve strane pogađa za 1:0. Na drugi gol se čekalo do 12. minuta, kada je dosuđen jedanaesterac za Zvezdu zbog igranja rukom Zimonjića u kaznenom prostoru gostiju posle